فیلم های Watch Dogs, Far Cry و Rabbids ساخته میشوند.

موضوع : فیلم, نقد بازی, نقد فیلم, نقد انیمیشن, نویسنده : مهران فتحی | نظرات : ( )

WatchDogs1_00853_screen

بنظر می‌رسد فیلم هایی که قرار است از روی بازیهای کامپیوتری ساخته شوند، تمامی ندارند.به تازگی لیست جدیدی از فیلم هایی که قرار است برروی پرده سینما بروند، منتشر شده است.

همانطور که می‌دانید، Ubisoft Motion Pictures درحال حاضر برروی فیلم های مختلفی کار می‌کند ؛ فیلم هایی که قرار است از روی بازیهای کامپیوتری این شرکت ساخته شوند. اما دقایقی پیش یکی از مراجع رسمی هالیوود رسما تایید کرد که فیلم های Watch Dogs, Far Cry و Rabbids  ساخته خواهند شد. با این حساب شرکت Ubisoft درحال حاضر با توجه به فیلم های Assassin’s Creed, Splinter Cell و Ghost Recon در مجموع ۶ فیلم درحال ساخت و توسعه در دست دارد. به گفته شرکت Ubisoft  این فیلم ها نه تنها داستانی جدید را پایه ریزی خواهند کرد، بلکه به نوعی مستقل هستند و راهی جدید در داستان سری های خود ایجاد خواهند کرد.

تا کنون جزئیاتی از فیلم های Watch Dogs و Far Cry منتشر نشده است اما تا بدین جا اطلاعاتی اندک از فیلم Rabbids در اختیار است. این فیلم یک Live-Action با موجوداتی کامپیوتری خواهد بود که در محیط حضور خواهند داشت. اگر به یاد داشته باشید می‌توان سری Smurfs  را نمونه ای از این سبک در نظر داشت. Baronnet  از یوبیسافت در این مورد اینگونه اذعان داشته است:

این فیلم ها یک نوع داستان و راه تازه در هویت این سری IP ها را ایجاد خواهند کرد. آنها متکی به راه خود هستند و سعی داریم تجربه ای جدید ای جدید در این عرصه باشند.

همچنین به گزارش این منبع معتبر، شرکت یوبیسافت با Frank Marshall و Basil Iwanyk برای ساخت فیلم های Assassin’s Creed و Splinter Cell مذاکراتی داشته است.

ادامه مطلب

نظرات این پست

مطالب گذشته

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic