مایکروسافت هشدار داد : Xbox One را به صورت عمودی ( ایستاده ) قرار ندهید!

موضوع : کنسول بازی, اخبار فناوری اطلاعات, اخبار بازی, نویسنده : مهران فتحی | نظرات : ( )

http://pro.gigaom.com/wp-content/uploads/2013/05/Xbox-One1.jpg?w=210&h=140&crop=1

مایکروسافت رسما هشداد داده است که کسانی که قصد خرید کنسول Xbox One را دارند، باید آن را به صورت افقی قرار بدهند، چرا که در غیر این صورت و با قرار دادن کنسول به صورت عمودی یا همان حالت ایستاده، Xbox One را در معرض خطر جدی  قرار خواهید داد. این در حالیست که با قرار گرفتن کنسول xbox 360، به صورت عمودی هیچ مشکلی ایجاد نمی شد...ادامه مطلب
مدیر محصولات و برنامه ریزی مایکروسافت در گفتگویی با سایت Gamespot اعلام کرده است :

ما جهت عمودی را پشتیبانی نمی کنیم، انجام چنین کاری باعث می شود که کنسول شما در معرض خطر قرار بگیرد. البته چنین کاری مشکلی برای بخش خنک کننده دستگاه ایجاد نمی کند و ما فقط درایو Xbox One را برای این به صورت عمودی طراحی نکرده ایم، چرا که بارگذاری حافظه درایو را ما نتوانستیم که به دو صورت عمودی و افقی طراحی کنیم.

این در حالیست که در PS3 و PS4 بدون این که مشکلی برای حافظه درایو به وجود بیاید از هر دو حالت عمودی و افقی پشتیبانی می کند. البته Penello عقیده دارد که نبود چنین ویژگی برای xbox one هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

وی در این مورد افزوده است :

ما به یک نکته جالب توجه دست یافتیم و آن هم این که ۸۰ درصد مردم، می خواهید باور کنید یا نه، کنسول Xbox  ۳۶۰ خودشان را به صورت افقی قرار می دادند.

به هر حال اگر نمی خواهید که کنسول xbox one شما، دچار انواع مشکلات جدی نشود، پس باید با قرار دادن کنسول خود به صورت ایستاده خداحافظی کنید.

 کلمات کلیدی : Xbox One , اخبار , اخبار بازی ها , اخبار سایت گیمفا , پلتفرم ,

ادامه مطلب

نظرات این پست

مطالب گذشته

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic