گیمر ایرانی فاتح جام قهرمانان فیفا 14 در چین شد

موضوع : کنسول بازی, اخبار بازی, نویسنده : مهران فتحی | نظرات : ( )کیوان جوادی نوجوان 16 ساله ایرانی امسال موفق شد برای اولین بار مدال طلای مسابقات در شاخه فوتبال را برای کشور ایران در مسابقات WCG به دست آورد. او پس از پشت سر گذاشتن رقبایی از کشورهای چین، آرژانتین و آلمان در دور نهایی مسابقات توانست رتبه اول را کسب کند و مدال طلا را از آن خود کند.
وی در هر سه مسابقه خود، 2 گل به حریفانش زده و در بازی دوم و سوم هم یک گل دریافت کرده است که در نوع خود جالب توجه است. در مسابقات WCG تقریبا تمامی گیمرهای حرفه ای جهان حضور دارند و با یکدیگر به رقابت می پردازند و برای جایگاه اول می جنگند. مدال طلای WCG علاوه بر جایزه 10 هزار دلاری، افتخار بهترین گیمر فیفا 14 جهان را هم برای جوادی 16 ساله به همراه دارد.

کیوان جوادی در سمت چپ

مرتضی منتظر الظهور که در همین شاخه رقابت می کردند نتوانست از دور گروهی بالاتر بیاید و در اوایل راه حذف شد. شهریار شاکی هم که در مسابقات Starcraft II فعالیت دارد و پیش از این قهرمانی های بسیاری کسب کرده، هم رتبه قابل توجهی در این مسابقات کسب نکرد.

World Cyber Games یک مسابقات سالانه است که در کشورهای مختلفی برگزار می شود و در آن بهترین گیمرهای جهان در شاخه های متفاوتی حضور دارند. طی دو سال اخیر این مسابقات در چین برگزار شده و مجموع جوایز اهدایی بیش از 300 هزار دلار است. مسابقات امسال در 9 شاخه پیگیری شد.نارنجی


کلمات کلیدی : WCG WCG 2013 Game fifa 14 فیفا 14 گیم ,

ادامه مطلب

نظرات این پست

مطالب گذشته

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic