زیباترین Screenshot های بازی ها در سال ۲۰۱۳ | قسمت اول

موضوع : اخبار بازی, نویسنده : مهران فتحی | نظرات : ( )

703 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

گاهی اوقات عکس ها می توانند گویا تر از هر چیزی باشند. البته ممکن است که هرکس برداشت متفاوتی از آنان داشته باشد، اما در باطن همگی یک پیام نهفته است. بعضی از عکس هایی که از بازی ها منتشر می شوند، ما را مجبور به خرید آن بازی می کند. حالا در این پست و پست های بعدی ۷۰ عکس از این نمونه عکس ها که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد را با شما به اشتراک می گذاریم

همه این عکس ها یک نقطه مشترک دارند؛ همه آن ها زیبا هستند و نکات زیادی را در مورد بازی به ما می گویند. با دیدن Lara Croft کنار کمپ آتشی که ساخته تنهایی او را درک می کنیم. با دیدن Aiden Pierce که با گوشی خود در حال هک کردن وسیله ارتباطی یک نفر دیگر است به ماهیت بازی پی می بریم. دیدن راهرو های خونین Outlast، صحنه مبارزه با غول های بزرگ در Dark Souls II، چتر بازی در GTA V و نمونه های دیگر که در ادامه می  بینید، اطلاعات کاملی در مورد بازی ها به دست می آورید. آماده اید؟ پس با ما همراه باشید.

برای دیدن عکس ها در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید

۷۰ . Rain

703 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

این عکس واقعا هنری است. فضای بازی به خوبی در این تصویر بازتاب داده شده است

این بازی برای مدت ۴ سال در دست ساخت بوده است. ممکن است که در این تصویر خبری از اکشن نباشد، اما سرشار از احساسات است. در این عکس به خوبی به حس تنهایی زیر باران که در بازی مورد توجه بوده، اشاره شده است. هر کسی می تواند برداشت خود را داشته باشد اما برای من، این عکس تاکیدی بر کار گروهی است؛ یک دست هیچ گاه صدا ندارد. چرا زمانی که یک همراه وجود دارد باید راه را تنها رفت؟

___

۶۹٫ Unfinished Swan

691 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

خیلی بازی ها علاوه بر سرگرم کردن ما، پیام هایی هم دارند

این بازی، ترکیبی از هنر و داستان سرایی فانتزی است. در این بازی شما با صفحه سفیدی مواجه هستید که باید با رنگ سیاه آن را رنگ آمیزی کنید تا به سر نخ هایی دست یابید. بازی فوق العاده زیبا و ساده است، البته نباید از تاثیر پذیری سازنده از Minas Tirith که در ارباب حلقه ها بود چشم پوشی کرد. این عکس می تواند به بازیکن بگوید که مشاهده همه چیز در زندگی مهم است و انتخاب شما است که می تواند شما را در این مارپیچ به نا کجا آباد ببرد یا به اوج برساند.

__

۶۸٫ The Witness

682 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

دنیا زیر پای توست تا آن را کشف کنی. منتظر چه هستی؟

سبک این بازی، پازل سه بعدی است شما می توانید به هر کجا که اراده کنید بروید، شما در این بازی کاملا از یک تجربه خطی به دور هستید. این عکس سعی دارد به ما بگوید که با چه دنیایی طرف هستیم، ما از یک دالان صاف و ساده در حال ورود یه یک دنیای رنگارنگ هستیم، دنیای زیر پای ماست تا آن را کشف کنیم، آیا آمادگی دارید؟

__

۶۷٫ Transistor

67 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

تصویر جالبی است

این یک بازی استراتژی نوبتی (مانند XCOM) است که درون مایه علمی تخیلی دارد و توسط Supergiant Games در دست ساخت است. در این تصویر یک زن موتو سوار را مشاهده می کنید که فقط و فقط شمشیرش همراه اوست، البته این شمشیر با او صحبت می کند. RED نقش اول بازی، یک خواننده است و این تصویر در مورد ماموریت او در بازی است.

__

۶۶٫ Plants vs Zombies; Garden Warfare

66 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

معصومیت در چهره گل آفتابگردان موج می زند

بدون شک یکی از زیباترین اسکرین شات هایی که منتشر شده، این تصویر می باشد. اگر فکر می کنید که این بازی نمی تواند یک بازی سه بعدی موفق باشد، به شدت در اشتباه هستید. این بازی به ما آموخت که هر بازی می تواند عالی باشد، اگر از راه درستش ساخته شود. معصومیت در نگاه گل آفتابگردان موج می زند. اوضاع به ظاهر خوب است اما با دقت در محیط می توانید بفهمید که خطر در هر گوشه ای منتظر قهرمانان ماست.

__

۶۵٫ Quantum Break

65 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

ذرات معلق در هوا فرق چندانی با واقعیت ندارند. فیزیک و تخریب پذیری بازی فوق العاده است

هنوز تا عرضه این بازی زمان مانده، اما من به شما قول می دهم که با یک ابر بازی طرف هستید. توانایی توقف زمان در بازی فوق العاده است و بازی فیزیک فوق العاده ای دارد، فقط به ذرات معلق در هوا بعد از انفجار نگاه کنید. حتی کوچک ترین ذره ها هم شخصیت دارند، از این صحنه ها در بازی کم نیست. این تصویر کاملا گویای آنچه در بازی در انتظار شما است، می باشد.

__

۶۴٫ Daylight

64 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

هیچ گاه دوست ندارم در چنین مکانی تنها باشم

DayLightیک بازی ترسناک معولی نیست، شما هیچ اسلحه ای ندارید و تنها منبع نور شما در این دنیای تاریک، تلفن همراه شماست که البته انرژی نامحدود ندارد. زمانی که با چنین موقعیتی روبرو شوید چه کار می کنید؟ این عکس می گوید که در هر لحظه  در بازی منتظر یک اتفاق غافلگیر کننده باشید. منتظر این تنهایی و آرامش قبل از طرفان در بازی باشید

__

۶۳٫ Killer is Dead

63 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

Contrast که در این تصویر استفاده شده است، به شدت زیاد است

این یک بازی نیست که برای همه سلیقه ها باشد، فقط تعدادی می توانند از این بازیلذت ببرند. بازی مخصوص بزرگسالان است و از تماشای رنگ آمیزی و تکستچر های بازی، سر درد خواهید گرفت. به شخصیت منفی در این عکس نگاه کنید، نیمه سامورایی – نیمه روبات. ممکن است خیلی ها از این عکس لذت نبرند، اما میزان قابل توجه تضاد در این تصویر باعث شد که در این لیست باشد.

__

۶۲٫ GTA 5

621 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

دیوانگی و آزادی در این تصویر موج می زند

آیا لذتی بالاتر از پرش از این ارتفاع در بازی GTA V سراغ دارید؟ در این بازی تمام چیزی که از GTA انتظار دارید یافت می شود؛ آزادی، تفریح و دیوانگی در این عکس بیداد می کند. این پرش در غروب اتفاق افتاده و نور خورشید در غروب در این بازی فوق العاده است.

__

۶۱٫ GRID 2

61 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

چشم انداز تصویر و Draw Distance عالی از آب درآمده است

از یک بازی Racing چه انتظاراتی دارید؟ به شخصه از بازی های این سبکی دل خوشی ندارم ولی این تصویر فوق العاده است. چشم انداز فوق العاده، Lens Flare های زیبا، دیگر چه می خواید.

__

۶۰٫ Fuse

60 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

هیچ کس به نظر خسته نمی رسد

Fuseیک بازی Co-Op 4 نفره است و بازی کردن آن با رفقایتان لذت بخش خواهد بود. به نظر همه در این تصویر سرگرم مبارزه هستند و هیچ کسی خسته نیست. همه جور استایل مباره در این تصویر دیده می شود؛ کار گروهی، مخفی کاری، Run & Gun و نشان از یک بازی زیبا دارد.

__

۵۹٫ The Stanley Parable

59 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

برای شروع دوباره آماده ای؟

این یکی از بازی هایی است که هر حظه شما را غافلگیر می کند، هر بار که بازی کنید مطمئنا انتخاب های شما متفاوت خواهد بود و بازی را به یک جای دیگر می کشاند. این صفحه هم که نشان Let’s Begin Again به معنی بیا دوباره شروع کنیم دارد که به معنی دوباره شروع کردن اتفاقات و قابلیت چند باره بازی کردن این بازی می باشد.

__

۵۸٫ Dying Light

581 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

امید و نا امیدی در این تصویر با هم حضور دارند

یک بازی آینده دار. این عکس به ما می گوید که با چه بازی طرف هستیم. هوا که رو به تاریکی می رود زامبی ها دیوانه تر می شوند و بیشتر برای کشتن شما تشنه می شوند. انگار که یک نفر با یک تبر در جهنمی افتاده و باید فرار کند. نکته جالب این عکس رنگ سبز بر داروخانه رو برو است که هنوز نشان از امید دارد، شاید یک دوست در آنجاست که باید نجات بدهیم و شاید پناهگاهی باشد تا زما را از دست زامبی ها در امان باشیم.

__

۵۷٫ The Wolf among Us

57 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

Big Bad Wolf

این بازی توسط سازندگان The Walking Dead ساخته شده و یک بازی Point n Click است. برای اولین بار دیدن این پوستر، ضرب المثل Lone Wolf (گرگ تنها) برایم زنده شد. بی رحمی خاصی در چهره این شخص وجود دارد و به نظر می رسد که تنهایی را دوست دارد و از پس هر کاری بر می آید.

__

۵۶٫ NBA 2K14

56 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

جزییات بدن بازیکن فوق العاده است

نسل بعد بسکتبال اینجاست. تکستچر هایی که در تصویر استفاده شده فوق العاده است و جزییات بدنی بازیکن هم واقعا جالب است. مطمئنا LeBron James هیچ گاه فکر نمی کرد که تا این حد در دنیای دیجیتالی، واقعی باشد. جزییات تماشاگر ها و بازیکنان ذخیره هم واقعا زیباست

__

۵۵٫ State of Decay

55 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

دنیای محبوب من

این زامبی ها هم مانند اکثر زامبی ها هستند اما نگاه کنید که چه تلاشی برای بالا کشیدن از یک ماشین در حال حرکت دارد، کجای دنیا چنین دشمنان سخت کوشی را می توان یافت؟ زامبی های این بازی سخت کوش هستند و برای به دام انداختن طعمه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند. این تصویر کاملا تلاش در یک دنیای آخرالزمانی برای زنده ماندن را نشان می دهد.

__

۵۴٫ Mad Max

542 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

یادآور Batman Arkham City

یکی از بهترین بازی های ۲۰۱۴٫ بیابان و گروه های خلافکار چیزی است که در این بازی و البته در این عکس پیدا می شود. سیستم مبارزه این بازی خاطرات Arkham City را برای من زنده کرد.

__

۵۳٫ The Vanishing of Ethan Carter

53 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

Realism و دیگر هیج

این تصویر با تکنیک Photogrammetric گرفته شده است. این تکنولوژی ما را قادر می سازد تا با گرفتن عکس از زوایای مختلف یک چیز واقعی، آن را در یک کامپیوتر به بهترین شکل شبیه سازی کنیم. این تصویر واقعا زیبا و واقعی است. علف ها، سنگ ها،  و مه که در پشت تصویر است واقعا زیبا کار شده.

__

۵۲٫Resogun

52 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

Particle ها در این تصویر فوق العاده هستند

Resogun یک بازی دو بعدی شوتر است و واقعا فوق العاده است. Particle ها در این بازی غوغا می کنند و واقعا بعد از دموی تکنیکی Unreal Engine 4، زیباترین پارتیکل ها را در این عکس دیدم. این بازی را تجربه کنید چونکه یکی از زیباترین بازی های امسال بود.

__

۵۱٫ DriveClub

511 زیباترین Screenshot های بازی ها در سال 2013 | قسمت اول

Draw Distance عالی، نورپردازی و تکستچر های نسل بعدی. دیگر چه می خواهید؟

نورپردازی پویا و جزییات محیطی واقعا زیباست. حتی جزییات تایر ها هم در این تصویر فوق العاده است و خبر از یک بازی فوق العاده می دهد. این عکس یکی از فوق العاده ترین عکس های مربوط به بازی های Racing تا به حال است.

—-وب سایت خبری ، تحلیلی بازی های کامپیوتری | گیمفا

این پایان ماجرا نیست. منتظر ادامه تصاویر زیباتر در هفته های آینده باشید

ادامه مطلب

نظرات این پست

این نظر توسط http://primalcore.org/ در تاریخ شنبه 28 دی 1398 06:22 ب.ظ دقیقه ارسال شده است
I am extremely impressed with your writing abilities and also with the
format for your blog. Is this a paid subject or did you customize it
yourself? Anyway keep up the excellent quality
writing, it is rare to see a nice blog like this one today.


این نظر توسط cat hat در تاریخ یکشنبه 8 دی 1398 07:52 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
What's up, this weekend is good designed
for me, for the reason that this time i am reading this impressive educational post here at my home.


این نظر توسط cat hat در تاریخ یکشنبه 8 دی 1398 07:35 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
The other day, while I was at work, my sister stole my iPad and tested to
see if it can survive a 25 foot drop, just so she can be a
youtube sensation. My iPad is now broken and she
has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!


این نظر توسط http://maxtestxr.org/ در تاریخ پنجشنبه 21 آذر 1398 08:48 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
Howdy! This article couldn?t be written much better! Looking at this
post reminds me of my previous roommate! He continually kept preaching about this.
I will send this article to him. Fairly certain he's going
to have a very good read. Thank you for sharing!


این نظر توسط https://p-tweets.com/HollyW65095 در تاریخ دوشنبه 18 آذر 1398 08:42 ب.ظ دقیقه ارسال شده است
You have mentioned very interesting points! ps nice website.


این نظر توسط Keto Max Advanced Review در تاریخ دوشنبه 18 آذر 1398 07:48 ب.ظ دقیقه ارسال شده است
Oh my goodness! Incredible article dude! Many thanks, However I am encountering problems with your RSS.
I don?t know why I am unable to subscribe to it.

Is there anyone else getting similar RSS issues? Anybody who knows the
answer can you kindly respond? Thanx!!


این نظر توسط Atrisse Reviews در تاریخ دوشنبه 4 آذر 1398 03:59 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
I like this site very much so much excellent info.


این نظر توسط BlackHawk Drone Price در تاریخ یکشنبه 12 آبان 1398 11:57 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
I was looking at some of your blog posts on this site and I conceive this web
site is real instructive! Continue posting.


این نظر توسط http://www.wallpaperdisk.com/profile/corrinex63 در تاریخ دوشنبه 29 مهر 1398 05:27 ب.ظ دقیقه ارسال شده است
That is a very good tip particularly to those new to the blogosphere.
Brief but very precise info... Thank you for sharing this
one. A must read post!


این نظر توسط Ketominal Slim Diet در تاریخ چهارشنبه 10 مهر 1398 09:11 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
What's up colleagues, pleasant article and fastidious arguments commented here, I
am actually enjoying by these.


این نظر توسط http://bitcoinsuperstarreview.com/ در تاریخ شنبه 16 شهریور 1398 12:01 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
Hmm is anyone else having problems with the images on this blog loading?

I'm trying to find out if its a problem on my end or if it's the
blog. Any feedback would be greatly appreciated.


این نظر توسط IntelliFlare IQ در تاریخ جمعه 15 شهریور 1398 06:05 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
Hey would you mind sharing which blog platform you're working
with? I'm going to start my own blog soon but I'm
having a hard time making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and
Drupal. The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I'm looking for something unique.
P.S Sorry for getting off-topic but I had to ask!


این نظر توسط Keto Prime Rx Reviews در تاریخ شنبه 26 مرداد 1398 03:19 ب.ظ دقیقه ارسال شده است
I really appreciate this post. I have been looking everywhere
for this! Thank goodness I found it on Bing. You've made my
day! Thx again!


این نظر توسط Omtiva CBD Review در تاریخ پنجشنبه 10 مرداد 1398 11:47 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
I do accept as true with all the ideas you have
introduced to your post. They are really convincing and can certainly work.

Nonetheless, the posts are too quick for beginners.
May just you please lengthen them a bit from subsequent time?
Thanks for the post.


این نظر توسط http://ge.tt/5xqD6hw2/v/0 در تاریخ جمعه 14 تیر 1398 11:40 ب.ظ دقیقه ارسال شده است
Excellent goods from you, man. I have understand your stuff previous to and you are
just extremely excellent. I actually like what you've acquired here, certainly like what you are stating
and the way in which you say it. You make it entertaining and you still care for to keep it sensible.
I can not wait to read far more from you. This is actually a
tremendous website.


این نظر توسط http://7.ly/yFbB در تاریخ جمعه 14 تیر 1398 07:47 ب.ظ دقیقه ارسال شده است
Great post, I believe blog owners should learn a lot from this web blog its real user genial.
So much great info on here :D.


این نظر توسط Where are the femur tibia and fibula? در تاریخ پنجشنبه 16 شهریور 1396 04:52 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
Hi, Neat post. There's an issue along with your website in internet explorer, might test this?

IE still is the marketplace chief and a big component of other folks will miss your magnificent writing because of this problem.


این نظر توسط Where is the Achilles heel? در تاریخ دوشنبه 16 مرداد 1396 12:05 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point.
You definitely know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videos to your weblog when you could be giving us something enlightening
to read?


این نظر توسط Can you lose weight by doing yoga? در تاریخ یکشنبه 15 مرداد 1396 02:18 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
Wow, that's what I was searching for, what a information! present here at
this website, thanks admin of this web page.


این نظر توسط Brayden در تاریخ دوشنبه 9 مرداد 1396 09:50 ب.ظ دقیقه ارسال شده است
Hi would you mind sharing which blog platform you're working with?
I'm looking to start my own blog in the near future but I'm having a difficult
time choosing between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your design and style seems different then most blogs and I'm looking for something completely unique.

P.S My apologies for being off-topic but I had to ask!


این نظر توسط Connie در تاریخ دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 05:11 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
Wow, awesome blog structure! How lengthy have you been blogging for?
you make running a blog glance easy. The whole look
of your web site is excellent, let alone the content material!


این نظر توسط BHW در تاریخ جمعه 1 اردیبهشت 1396 05:46 ب.ظ دقیقه ارسال شده است
Interesting blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
A design like yours with a few simple adjustements would really make my blog jump out.
Please let me know where you got your design. Kudos


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

مطالب گذشته

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic