دانلود بازی FIFA 15 برای PC

موضوع : فوتبال, کنسول بازی, اخبار بازی, کامپیوتر, بازی کامپیوتر, نقد بازی, نویسنده : مهران فتحی | نظرات : ( )

FIFA 15 PC-3DM
سرانجام بازی محوب فیفا 15 برای کامپیوتر کرک شد.

|آموزش نصب را حتما قبل از اجرای بازی مرور بفرمایید|

|آموزش تصویری نصب و اجرای بازی به پست اضافه شد|

 

FIFA 15 pc cover small دانلود بازی FIFA 15 برای PC

سرعت کلی گیم پلی همانند نسخه‌های قبل باز هم دچار تغییراتی شده و کمی کندتر به نظر می‌رسد که البته اگر FIFA World Cup را تجربه کرده باشید این کندی به مراتب مشهودتر خواهد بود. حرکات بازیکنان در زمین بازی سنگین از قبل شده و حتی چرخش ها و جابجایی های سریع نیز سنگینی خاص خود را دارند که البته این سنگینی همانند فیفا ۱۴ آزاردهنده نبوده و بیشتر در راستای القای وزن بازیکنان به بازیباز است. این سنگینی در صحنه هایی که بازیکنان پا به توپ می‌شوند و یا در صدد دریافت توپ هستند بیشتر و بهتر خود را نشان می‌دهد. رد و بدل کردن پاس‌های پینگ‌پنگی همچنان امکان پذیر است ولی فاکتور وزن سختی آنرا افزایش داده است. کیفیت پاس ها (بخصوص پاس‌های تک‌ضرب) با توجه به موقعیت بدن و پای تکیه‌گاه بازیکنان متفاوت است و ممکن است در صحنه‌ای با این که قدرت را بسیار پر کرده کرده‌اید، به دلیل عدم تعادل بازیکن پاسی آرام و بی جان را شاهد باشید. حتی در بعضی از صحنه ها اگر بازیکن دریافت کننده توپ در حرکت باشد، در صورت فرستادن توپ در خلاف جهت وی، ممکن است سر خورده و فرصت ضد حمله برای حریف فراهم شود. همین موارد در کنار فیزیک بسیار خوب بازی یکی از ویژگی‌های خوب فیفا ۱۵ را تشکیل می‌دهد.

بازی در از بین بردن حس ماشینی بودن صحنه ها بسیار موفق تر از نسخه های پیشین عمل می‌کند. در جریان بازی ممکن است بارها توپ های اتفاقی با تغییر مسیرهای ناگهانی در اختیارتان قرار گرفته و یا شوتهایی که انتظارش را نداشتید به گل تبدیل شوند. شاید از دید بعضی ها این ویژگی چندان با اهمیت نباشد ولی در بوجود آوردن حس منحصربفرد بودن هر بازی و صحنه نقش غیر قابل انکاری را ایفا می‌کند.

 

شوت‌زنی در بازی به لطف پیشرفت قابل توجه دروازه‌بان‌ها در مهار توپ‌ها بسیار سخت تر شده است. دروازه‌‌بان‌ها امسال بر خلاف سال‌های قبل در جایگیری‌ها کمتر مرتکب اشتباه شده و به راحتی تسلیم شوت‌های مهاجمین نمی‌شوند. مدافعین نیز در جایگیری‌ها بسیار هوشمندانه عمل می‌کنند و ممکن است بلوکه شدن شوتهایتان توسط مدافعین حریف به یکی از تکراری‌ترین صحنه های بازی برایتان تبدیل شود. مدافعین در سر زدن نیز بسیار خوب عمل می‌کنند و گل زدن از روی ارسال و توپ‌های هوایی بسیار سخت تر شده است. البته این موارد زمانیست که به صورت تک نفره به بازی بپردازید و زمانیکه به صورت چند نفره بازی کنید ضریب اشتباهات مدافعین به شکل قابل توجهی افزایش می‌یابد.

 

هوش‌مصنوعی در فیفا ۱۵ نسبت به نسخه‌های قبل عملکرد به مراتب قابل قبول‌تری را ارائه می‌دهد و تیم‌های مختلف در شرایط و زمان‌های مختلف از استراتژی و نقشه‌های متفاوتی برای کسب نتیجه استفاده می‌کنند. برای مثال اگر در استادیوم ویلاپارک و با تیم آرسنال به مصاف استون ویلا بروید، در صورت مساوی بودن بازی از حدود دقیقه ۷۰ می‌توانید شاهد بازی تدافعی (و یا به اصطلاح دفاع اتوبوسی) تیم حریف بوده و حتی وقت تلف کردن آنها را نیز مشاهده کنید. در حالی که اگر مثلا تاتنهام را بجای آرسنال انتخاب کرده باشید، در همین شرایط نه تنها با دفاع فشرده و اتوبوسی حریف مواجه نمی‌شوید بلکه باید برای حفظ تک امتیاز خود در برابر حملات پی در پی حریف تلاش کنید. هوش مصنوعی بازیکنان به صورت انفرادی نیز بسیار بهتر شده و هر یک نسبت به انجام وظایف خود هوشمندانه تر عمل می‌کنند. مهاجمین در استفاده از تک موقعیت ها (بخصوص در درجات سختی بالاتر) بسیار خوب عمل می‌کنند و از کوچکترین روزنه و فضای خالی برای گل کردن توپ استفاده می‌کنند. مدافعین نیز بسیار سخت کوش‌تر شده‌اند و در جایگری‌ها و فشار آوردن به مهاجم حریف کم اشتباه ظاهر می‌شوند. زمانیکه مدافعین به صورت فشرده و اتوبوسی در حال دفاع کردن باشند و همچنین با در نظر گرفتن عملکرد قابل توجه دروازه‌بان‌ها در مهار ضربه‌های مختلف، گلزنی در بازی عملا به کاری نا‌ممکن تبدیل می‌شود و در همین شرایط است که گل زدن و شکستن دیوار محکم مدافعین حریف لذتی وصف نشدنی به ارمغان می‌آورد. لذتی که در بازیهای چند نفره (و بخصوص بازیهای آنلاین) بسیار کمرنگ‌‌تر می‌شود. همانطور که قبلا نیز اشاره شد مدافعین در بازیهای چند نفره در مقایسه با بازی‌های تک نفره هیچ اثری از نظم و انظباطی که در کارهای دفاعی بازیهای تک نفره وجود دارد مشاهده نمی‌شود و بازیکنان دفاع بسیار آشفته و نامنظم جایگیری می‌کنند و در نتیجه فضاهای خالی بسیاری را برای مهاجمین حریف مهیا می‌کنند. حتی استفاده از دفاع اتوبوسی نیز این مشکل را برطرف نمی‌کند و همچنان حفره‌های بزرگی را برای استفاده مهاجمین حریف در اختیارشان قرار می‌دهد. این مشکل به بعد شبیه ساز بودن بازی بسیار خدشه وارد می‌کند. بخصوص زمانیکه بازیکنی مثل مسی یا نیمار تک نفره به دل مدافعین حریف زده و با پشت سر گذاشتن ۷ یا ۸ بازیکن حریف گلزنی کند. شرایطی که به ثمر رسیدن ۸ گل در هر بازی را به یک حداقل و رقم خوردن نتیجه ای مثل ۵-۵ یا ۶-۶ را به مسئله‌ای عادی تبدیل می‌کند.

منبع توضیحات: وبسایت بازی سنتر

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows V/7/8/8.1 -64-bit
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM: 4GB
Hard Drive Space Required: 15.0 GB
Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11.0

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows V/7/8/8.1 -64-bit
CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM: 8GB
Hard Drive Space Required: 15.0 GB
Supported Video Cards: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DirectX: 11.0

 

تصاویری از محیط بازی:

FIFA 15 screenshots 01 small دانلود بازی FIFA 15 برای PC FIFA 15 screenshots 02 small دانلود بازی FIFA 15 برای PC

FIFA 15 screenshots 03 small دانلود بازی FIFA 15 برای PC FIFA 15 screenshots 04 small دانلود بازی FIFA 15 برای PC

FIFA 15 screenshots 05 small دانلود بازی FIFA 15 برای PC FIFA 15 screenshots 06 small دانلود بازی FIFA 15 برای PC

 

تذکر: این کرک مورد تایید ۱۰۰% وبسایت دانلودها نبوده و امکان عدم تطبیق کرک با CPUهای مختلف وجود دارد. لطفا آموزش نصب بازی را به طور کامل انجام دهید و دقت کافی را لحاظ فرمایید. برای اجرای بازی در سایر نسخه های ویندوز و تکمیل دیتابیس CPUهای مورد پشتیبانی این کرک، می توانید منتظر ریلیز سایر آپدیت های کرک باشد. با تشکر.

 

download دانلود بازی FIFA 15 برای PC – دانلود آموزش تصویری نصب و اجرای بازی

 

source دانلود بازی FIFA 15 برای PC توضیحات نصب: کرک نهایی بازی فیفا ۱۵ توسط گروه ۳DM عرضه شد! برای اجرای این کرک لطفا موارد زیر را درنظر داشته باشید:

۱) این کرک (۳DM Version.1) تنها بر روی ویندوز ۷ ۶۴بیتی قابل اجرا است

۲) باید آخرین آپدیت کارت گرافیک شما قبل از اجرای بازی حتما نصب شده باشد.

۳) باید DirectX 11 بر روی سیستم شما نصب باشد، که می توانید از اینجا دریافت کنید.

۴) ویندوز شما باید به آخرین نسخه اش آپدیت شده باشد.

۵) تمامی نسخه های مربوط به Microsoft Visual C++ از ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ را حتما نصب کنید و این نصب را به ترتیب از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ انجام دهید. برای دانلود، می توانید اینجا را کلیک کنید.

۶) آخرین نسخه پیش نیاز Origin را حتما دانلود و نصب کنید. این پیش نیاز برای اجرای بازی ضروری است. برای دانلود می توانید اینجا را کلیک کنید.

 

حال، برای نصب این نسخه از بازی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

۱) ابتدا آنتی ویروس و فایروال خود را حتما به طور کامل غیرفعال کنید.

۲) فایل فشرده دانلود شده خود را اکسترکت کنید تا ۲فولدر Game و Update 1-4+ Crack برای شما حاصل شود.

۳) حال، فولدر Game را در محل C:\Program Files قرار دهید. و فولدر Game را به FIFA 15 در صورت تمایل تغییر نام دهید.

۴) فایل های موجود در پوشه Update را در محلی که بازی را کپی کرده اید، جایگزین نمایید. به طور مثال اگر فولدر شما، همان فولدر Game باشد، فایل های موجود در پوشه Update را در فولدر Game جایگزین نمایید.

۵) فایل های موجود در پوشه Crack را در فولدر اصلی بازی جایگزین نمایید.

۶) فایل اجرایی Origin.Games.Reg.Tools.v1.0-3DM.exe را به صورت Run As Administrator اجرا کنید.

۷) فایل اجرایی Launcher.exe را به صورت Run As Administrator اجرا کنید تا بازی برای شما اجرا شود.

۸) از بازی لذت ببرید.

 

caution دانلود بازی FIFA 15 برای PC توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download دانلود بازی FIFA 15 برای PC – دانلود آموزش تصویری نصب و اجرای بازی

download دانلود بازی FIFA 15 برای PC – دانلود Update 1-4 + Crack 3DM Version.1 بازی

 

download دانلود بازی FIFA 15 برای PC دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :   Direct Link

دانلود پارت ۲ :   Direct Link

دانلود پارت ۳ :   Direct Link

دانلود پارت ۴ :   Direct Link

دانلود پارت ۵ :   Direct Link

دانلود پارت ۶ :   Direct Link

دانلود پارت ۷ :   Direct Link

دانلود پارت ۸ :   Direct Link

دانلود پارت ۹ :   Direct Link

دانلود پارت ۱۰ : Direct Link

 کلمات کلیدی : دانلود آپدیت 4 بازی فیفا 15 , دانلود از سرور داخل ایران FIFA 15 3DM Update 4 , دانلود رایگان نسخه BlackBox بازی FIFA 15 , دانلود رایگان کرک 3DM بازی FIFA 15 , دانلود رایگان کرک سالم بازی فیفا 15 , دانلود مستقیم 3DM + Update 4 بازی FIFA 15 , دانلود مستقیم کرک 3DM بازی FIFA 15 ,

ادامه مطلب

نظرات این پست

این نظر توسط lorheart123 در تاریخ سه شنبه 15 بهمن 1398 12:11 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
Hello.This post was really motivating, especially because I was browsing for thoughts on this subject last couple of
days.


این نظر توسط http://www.magcloud.com/user/dickenslindhardt3 در تاریخ چهارشنبه 2 مرداد 1398 09:00 ب.ظ دقیقه ارسال شده است
Thanks for all your efforts that you have put in this.
Very interesting info.


این نظر توسط https://justpaste.it/4zvsr در تاریخ چهارشنبه 2 مرداد 1398 05:33 ب.ظ دقیقه ارسال شده است
What a stuff of un-ambiguity and preserveness of precious knowledge about
unexpected feelings.


این نظر توسط https://userscloud.com/n33uvvwugcsj در تاریخ چهارشنبه 2 مرداد 1398 03:49 ب.ظ دقیقه ارسال شده است
Hi there! This post could not be written much better!
Looking at this article reminds me of my previous roommate!
He constantly kept talking about this. I am going to send
this information to him. Pretty sure he will have a very good read.

Thank you for sharing!


این نظر توسط https://ask.fm/bilde85pickett در تاریخ چهارشنبه 2 مرداد 1398 11:23 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
Wow, amazing blog structure! How lengthy have you ever been running a
blog for? you made blogging glance easy. The total look of your site is fantastic, let alone
the content material![X-N-E-W-L-I-N-S-P-I-N-X]I simply couldn't leave your
web site prior to suggesting that I really loved the usual information a
person supply for your visitors? Is gonna be back ceaselessly in order
to inspect new posts.


این نظر توسط http://appelserrano8.xtgem.com/__xt_blog/__xtblog_entry/13800820-three-solutions-to-get-rich-may-you-obtain#xt_blog در تاریخ چهارشنبه 2 مرداد 1398 03:44 ق.ظ دقیقه ارسال شده است
There is definately a great deal to know about
this subject. I love all of the points you have made.


این نظر توسط Cialis prices در تاریخ یکشنبه 2 تیر 1398 09:37 ق.ظ دقیقه ارسال شده است

Regards, Wonderful information!
cialis wir preise where to buy cialis in ontario cialis online deutschland generic cialis soft gels prices for cialis 50mg we choice free trial of cialis cialis price thailand cialis tablets australia cialis generico milano precios cialis peru


این نظر توسط cialis no prescription در تاریخ شنبه 1 تیر 1398 01:56 ق.ظ دقیقه ارسال شده است

This is nicely put! .
the best choice cialis woman cialis daily dose generic cuanto cuesta cialis yaho 5 mg cialis pharmacie en ligne 5 mg cialis pharmacie en ligne only now cialis 20 mg purchase once a day cialis when will generic cialis be available generic cialis 20mg uk cialis generika


این نظر توسط http://reshynog.strikingly.com/ در تاریخ پنجشنبه 30 خرداد 1398 05:12 ب.ظ دقیقه ارسال شده است

Good information. With thanks!
cialis kaufen generic cialis cost of cialis per pill price cialis per pill generic cialis levitra canada discount drugs cialis cialis wir preise tadalafil 40 mg cialis what if i take cialis kaufen wo


این نظر توسط cialis taglich در تاریخ شنبه 25 خرداد 1398 10:21 ب.ظ دقیقه ارسال شده است

Regards, Very good stuff!
cheap cialis generico cialis mexico cialis sale online buy name brand cialis on line side effects of cialis tadalafil 5mg what is cialis click here to buy cialis buy original cialis cialis purchasing


این نظر توسط http://canadianorderpharmacy.com/ در تاریخ شنبه 24 فروردین 1398 10:16 ق.ظ دقیقه ارسال شده است

Regards. Ample stuff.

no 1 canadian pharcharmy online canadian pharmacies stendra pharmacy times global pharmacy canada canada medications buy canadian pharmacy viagra canada medication cost how safe are canadian online pharmacies canada drug pharmacy canada pharmacies


این نظر توسط Online cialis در تاریخ پنجشنبه 15 آذر 1397 06:28 ب.ظ دقیقه ارسال شده است

You said that terrifically!
legalidad de comprar cialis cialis qualitat canadian cialis cost of cialis cvs click here cialis daily uk no prescription cialis cheap generic cialis review uk chinese cialis 50 mg cialis tablets generico cialis mexico


این نظر توسط buy tadalafil online در تاریخ چهارشنبه 14 آذر 1397 10:50 ب.ظ دقیقه ارسال شده است

Nicely put. Thanks.
precios de cialis generico compare prices cialis uk cialis venta a domicilio we recommend cialis info cialis prezzo al pubblico cialis generico lilly cialis tadalafil cialis kamagra levitra tesco price cialis order cialis from india


این نظر توسط Online cialis در تاریخ چهارشنبه 14 آذر 1397 07:36 ق.ظ دقیقه ارسال شده است

Nicely put, Thank you!
200 cialis coupon if a woman takes a mans cialis brand cialis nl cialis italia gratis import cialis side effects for cialis we choice free trial of cialis cialis flussig prices on cialis 10 mg can i take cialis and ecstasy


این نظر توسط Online cialis در تاریخ سه شنبه 13 آذر 1397 08:06 ب.ظ دقیقه ارسال شده است

You said it perfectly.!
cialis kaufen bankberweisung generic low dose cialis cialis 20mg non 5 mg cialis generici import cialis cialis tablets australia effetti del cialis we like it cialis soft gel cialis prezzo in linea basso we choice free trial of cialis


این نظر توسط buy cialis online در تاریخ دوشنبه 12 آذر 1397 09:17 ب.ظ دقیقه ارسال شده است

Fantastic knowledge. Thanks!
we recommend cialis info prix de cialis cost of cialis cvs canadian discount cialis cialis 200 dollar savings card cialis wir preise cialis tadalafil buy cialis online nz low dose cialis blood pressure low cost cialis 20mg


این نظر توسط buy cialis pills online در تاریخ یکشنبه 11 آذر 1397 08:08 ق.ظ دقیقه ارسال شده است

Awesome stuff. Thanks!
cialis 200 dollar savings card cialis canada online cialis import cialis we use it 50 mg cialis dose recommended site cialis kanada cialis prezzo di mercato cialis pills in singapore cialis 20mg prix en pharmacie achat cialis en europe


این نظر توسط Generic cialis در تاریخ شنبه 10 آذر 1397 07:51 ق.ظ دقیقه ارسال شده است

Thank you. A good amount of data.

tadalafil 10 mg cost of cialis per pill cialis side effects dangers cialis purchasing buy cialis tadalafil tablets i recommend cialis generico compare prices cialis uk cialis tablets for sale cialis 100 mg 30 tablet


این نظر توسط buy cialis online safely در تاریخ جمعه 9 آذر 1397 08:31 ب.ظ دقیقه ارسال شده است

Thanks a lot, Lots of forum posts!

cialis online napol we use it 50 mg cialis dose cialis mit grapefruitsaft enter site 20 mg cialis cost no prescription cialis cheap 5 mg cialis coupon printable cialis billig i recommend cialis generico cialis kaufen bankberweisung cialis kamagra levitra


این نظر توسط Cialis pills در تاریخ جمعه 9 آذر 1397 08:40 ق.ظ دقیقه ارسال شده است

You mentioned that well!
tesco price cialis cialis 5 effetti collaterali cialis bula cialis prezzo di mercato bulk cialis cialis australian price weblink price cialis ou acheter du cialis pas cher cialis kaufen bankberweisung tadalafil 20 mg


این نظر توسط buy cialis pills online در تاریخ پنجشنبه 8 آذر 1397 09:35 ب.ظ دقیقه ارسال شده است

Cheers. Plenty of tips.

generic cialis pro cialis y deporte cialis preise schweiz opinioni cialis generico comprar cialis 10 espa241a generic low dose cialis viagra vs cialis vs levitra cialis canada on line cialis australian price prezzo cialis a buon mercato


این نظر توسط Cialis online در تاریخ پنجشنبه 8 آذر 1397 10:01 ق.ظ دقیقه ارسال شده است

You have made your point!
if a woman takes a mans cialis cialis tablets generic cialis at walmart achat cialis en europe cialis 5 mg effetti collateral cialis alternative cialis taglich cialis uk next day cialis manufacturer coupon buy cialis


این نظر توسط buy cialis us pharmacy در تاریخ چهارشنبه 7 آذر 1397 09:15 ب.ظ دقیقه ارسال شده است

Many thanks! A lot of information!

american pharmacy cialis we recommend cialis best buy bulk cialis we choice cialis uk interactions for cialis cialis diario compra cialis daily reviews cialis 100 mg 30 tablet cialis australian price canadian drugs generic cialis


این نظر توسط buy cialis online cheap در تاریخ چهارشنبه 7 آذر 1397 09:28 ق.ظ دقیقه ارسال شده است

You said it perfectly.!
only best offers 100mg cialis buying brand cialis online achat cialis en itali cuanto cuesta cialis yaho cialis taglich brand cialis nl female cialis no prescription look here cialis order on line prezzo di cialis in bulgaria buy cialis sample pack


این نظر توسط Generic cialis در تاریخ دوشنبه 9 مهر 1397 11:44 ق.ظ دقیقه ارسال شده است

Many thanks. A good amount of information!

generic cialis at walmart costo in farmacia cialis wow cialis 20 cialis dosage amounts viagra or cialis cialis soft tabs for sale cialis pills price each cialis wir preise side effects of cialis cialis daily


این نظر توسط canadian online pharmacy در تاریخ یکشنبه 1 مهر 1397 10:43 ق.ظ دقیقه ارسال شده است

Regards! Useful information!
buy viagra online usa Canadian Pharmacy USA pharmacy canada 24 online pharmacies most reliable canadian pharmacies pharmacy onesource canada online pharmacies legitimate buy viagra now canada online pharmacies medication best canadian pharmacies online


این نظر توسط cialisees.com در تاریخ دوشنبه 12 شهریور 1397 01:42 ب.ظ دقیقه ارسال شده است

With thanks! Ample stuff.

buying brand cialis online cialis online holland buy cialis sample pack cialis 5 mg buy 5 mg cialis coupon printable tadalafil 10 mg buy generic cialis buying cialis on internet click here take cialis rx cialis para comprar


این نظر توسط http://cialisvipsale.com/ در تاریخ یکشنبه 11 شهریور 1397 09:12 ب.ظ دقیقه ارسال شده است

Seriously a good deal of good facts!
buying cialis overnight generic cialis soft gels viagra vs cialis vs levitra cialis rezeptfrei sterreich cialis 10mg prix pharmaci only best offers cialis use side effects for cialis buy generic cialis we like it cialis soft gel 40 mg cialis what if i take


این نظر توسط http://viabiovit.com/where-can-i-get-viagra-pills.html در تاریخ سه شنبه 23 مرداد 1397 08:47 ق.ظ دقیقه ارسال شده است

Incredible plenty of amazing data.
buying cheap viagra how to buy viagra safely online online pharmacy order how old do you have to be to buy viagra buy viagra over the counter where can i buy sildenafil online buy viagra onlines best site to buy viagra cheap generic viagra pills online viagra cheap no prescription


این نظر توسط Buy cialis در تاریخ دوشنبه 7 خرداد 1397 01:59 ب.ظ دقیقه ارسال شده است

Useful facts. Appreciate it!
cialis 200 dollar savings card generic cialis levitra only best offers 100mg cialis tadalafil 5mg buy cheap cialis in uk enter site very cheap cialis where to buy cialis in ontario cialis sicuro in linea cialis super kamagra cialis 5 mg schweiz


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

مطالب گذشته

نمایش نظرات 1 تا 30
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو